Sisukaart > Infotund

Infotund

Vedajale, autojuhile, logistikule ja ametnikule

 

INFOTUND on MTÜ Kvaliteetse Liiklusõppe Ühenduse haru, mis on suunatud nii kommertssõiduki juhile kui ka vedajale ja logistikule. Liikumise eesmärk on ühtlustada kauba- ja reisijateveo valdkonna olulisemate siseriiklikke ja rahvusvaheliste normide tõlgendust, edastada uudiseid seaduse ja järelevalvevaldkonnast ning koguda tagasisidet normide vajalikkusest, toimimisest või mittetoimimisest.

INFOTUND on koostööliikumine, mille aluseks on partnersuhted, konstruktiivsed arutelud ja infovahetus. INFOTUND'i on koondatud seadusloome, õiguskaitse, järelevalve, hariduse, tehniliste arenduste, transpordi tellija ja teostaja ning huviliitude esindused.

 

Antud kodulehekülje vahendusel on leitav INFOTUNNI korraldatavate tööubade toimumiskavad, esmased kokkuvõtted, hilisemad ametkondadega täpsustatud kokkulepped, valdkonna alased õigusaktid ja õppematerjalid, jooksvad küsimused ja vastused, kehtivad seadused ja rahvusvahelised kokkulepped.

MTÜ Kvaliteetse Liiklusõppe Ühendusega liitumise avalduse leiad siit . Digiallkirjastatuna saada palun aadressile priit@kloy.ee või tavapostiga Pärnu mnt 28, 10141 Tallinn.

 

Infotundi veab liiklusspetsialist Priit Tuuna. Kontakt: e-post: priit at kloy dot ee tel. 55 599 460